Paadimajad

Meil on Peipsi järve kaldal kolm vahvat paadimaja, mis toimivad kämpingmaja põhimõttel. Ööbimine Peipsi järvel paadimajas on saanud ka Maaturismi ühingult EHE öko- ja kvaliteedimärgise. Tule koge vahvat elamust!

Saunaga paadimaja ehk saunapaat nimega MesiSpa

See on vahva paadimaja, kus saab ööbida kaks kuni neli inimest, paadi peal on olemas väike saun ning kööginurk koos tarvikutega. Kalda peal on lõkkeplats koos grillitarvikute ja lõkkepuudega ning eemal privaatselt ka välitualett.

Saunapaat nimega MesiSpa sobib neile külastajaile, kes tahavad uusi põnevaid elamusi ja peatuda privaatses kohas. Ideaalne mesinädalateks või romantiliseks nädalalõpuks.

Hind kahele 70 eurot öö / Hind neljale 100 eurot öö.

P.S. Paat on suurem kui piltidelt tundub.

Romantiline paadimaja nimega Mesipesa

Mesipesa on meie äsjavalminud paadimaja Peipsi kaldal. Tegemist on kahekohalise majakesega, kus lisaks ka kööginurk ning istumiskohad. Paadi kõrval väljas on katusealusega istumiskoht ning lõkkenurk. 

Hind kahele 55 eurot öö.

Paadimaja nimega Mesisviit

Kõige järvepoolsema asukoha ja sealt avaneva idüllilise vaatega on paadimaja nimega Mesisviit. Selles paadimajas on võimalik ööbida kuni 3 inimesel. Olemas lai kahekohaline voodi ning üks väiksem voodi. Paadis kööginurk koos tarvikutega ning väljas istumiskohad ning lõkkease koos grillimisvõimalusega.

Hind kahele 65€ öö.

NB! Kõikides paadimajades voodipesud hinna sees.