fbpx

PUHKUS PEIPSI
ÄÄRES OOTAB!

Kui soovid rentida puhkemaja, kogeda uusi elamusi ja puhata pere või sõpradega Peipsi ääres Sibulateel, siis oled jõudnud õigesse kohta, Mesi taresse. Meie ainulaadne puhke- ja majutuskoht on elamusi täis.

Meist

Meie oleme Herling ja Marko, Mesi tare kodumaja pererahvas.

Pakume külalistele n.ö nišiteenust ehk autentset majutust ühes tõelises Sibulatee äärses Peipsivene vanausuliste küla iseloomustavas kodumajas.

2016.a veebruaris tunnustasid Eesti Maaturismi Ühing ja EAS Turismiarenduskeskus meid esimese Eesti majutusasutusena EHE ökoturismi- ja kvaliteedimärgiga! Seega ööbimine meie kodumajas on EHE kogemus!

Teenused

Pakume majutust, saunasid, paadirenti jne

Majutus

Saunad

Samovarimaja

Peipsi kruiisid

Järvesafari Peipsi jääl

Paadirent

Koostööpartnerid

Testimonials

Folkduo Esta & Ülle
Tere Herling ja Marko,
Suur tänu teile imelise, elamusterohke päeva eest 🙂
Veetes pool päeva teie pool, oli igal hetkel tunda, et olete suutnud luua üheshingava, hästitoimiva ja suurepärase meeskonna. Soojad tervitused kõigile! Meie eriline lemmik oli lõbus saunatiim 🙂
Usun, et olete jäämurdjateks selles äris, kuna te teete kõike südame ja hingega, naeratus suul :)Teil on loomupäraselt olemas see, mida ei saa õppida ühelgi koolitusel. Te lihtsalt olete teie ise, näete ja tunnetate maailma laiemalt, tajudes oma väikese lapikese erilisust ja väärtust jagades seda ka teistega. Arvan, et teie inspiratsioon, ideed ja tarkus, kuidas luua seda miskit, mis puudutab ja jääb meelde on suureks eeskujuks noortele inimestele. Nad saavad näha, kuidas on võimalik elades äärealal elada oma noore inimese elu, kasvatada lapsi, samas rõõmsalt ja säravalt tegutseda, külastajatele Peipsiäärsest elust killukesi pakkudes, vana ja ehtsat elavana hoides.
Soovime teile õnne, edu ja loodame teiega kunagi veel trehvata.
PS. Teie kohvik oli kõige ilusam,
Liina
Tere! Suured tänud toreda ürituse korraldamise eest! Nii palju erinevaid saunasi, kõikjal külalislahke pererahvas, maitsvad toidud, rõõmsameelsed kaasvõistlejad, lisaks veel hea ilm.Leidsime enda jaoks mitmeid kohti, kuhu ise tagasi tulla ja mida ka oma tuttavatele soovitada. Jõudu järgmisteks aastateks!
Kogu võistkonna nimel kena päeva soovides,
Liis LainemäeSibulatee võrgustiku eestvedaja
Mesi Tare juurde jõudes võid olla suhteliselt kindel, et töötav samovar ootab trepil ja perenaine hõikab särasilmselt tervitusi.
Mesid on töökad nagu mesilased: igal hooajal on midagi uut, mida külalistele pakkuda. Nende Mesi Spa on kuulus üle maa ning karakatisafarid meelitavad kohale isegi uusmeremaalased. Pole asja, millest hakkaja pererahvas kinni ei hakka, olgu selleks idee subbotnikust või külaraamatukogust. Ja muidugi kui tahad Sibulatee ühele kultuurile omast majutuskogemust, siis seda saadki vaid Mesi tarest, kohast mis olnud kohaliku kaluripere eluase.
Teie juures on alati tore teha Peipsi Toit võrgustiku koosolemisi või tulla koos külalistega ekskursioonile. Uksel ootab  lahke perenaine Herling, tervitustekstiga tahvel ja samovar tossab mõnusalt- teretulnud tunne poeb kohe südamesse. Suvel on tore istuda terrassil ja sügisel ootab sees soe praksuv tulekolle. Ja ikka samovaritee. Toidud on maitsvad, Mesi Tare tegemised huvipakkuvad nii lähemalt kui ka kaugemalt tulijatele ning iga kord ka midagi uut üllatamas. Kas siis suveniirtoodete nurk, aeda tekkinud terrass, hubane puhvetinurk või hoopis oma rannaala planeering. Alati ootan huviga, mida uut on juurde tekkinud ning imetlen pererahva aktiivset toimetamist ja kiiksuga ideede realiseerimist. Minu lemmik on kindlasti aga talvine pakett, mida tahaks veel ja veel külalistele pakkuda. Karakatitsaga jääle minek, kalapüük ja mõnus soe supp ning tee järvejääl. Ideederohked, toimekad ja toredad inimesed, kes on alati valmis kaasa lööma aktiivselt piirkonna üritustel või ise neid eest vedama. Aitäh teile, et olete olemas ja tegutsete selles imelises kiiksude maailmas. Edu ja jaksu ja rõõmsaid külalisi.

Vaata ka meie asukohta kaardil:

Kontakt

Mesi Tare OÜ Reg. kood: 12594200

Kirjuta meile: info@mesitare.ee

Vastame kirjadele kindlasti esimesel võimalusel. Nädalavahetuseti võib juhtuda, et oleme hoopis vahvate külalistega Mesi tares ega saa enne õhtut arvuti ligi. Mõnikord võtame ka hetke hingetõmbeks ja ideede kogumiseks. Et veel paremini ja põnevamaid elamusi just sulle pakkuda.

Tule meile külla:

Kesk 119, Varnja, Peipsiääre vald, Tartumaa

Helista meile:

+372 518 1125 (majutus, toitlustus, õpitoad, ekskursioonid)

+372 5805 0201 (paadirent, laevasõidud, järvetransport)