fbpx

Meil on Peipsi järve kaldal kolm vahvat paadimaja, mis toimivad kämpingmaja põhimõttel. Ööbimine Peipsi järvel paadimajas on saanud ka Maaturismi ühingult EHE öko- ja kvaliteedimärgise. Tule koge vahvat elamust!

Saunaga paadimaja ehk saunapaat nimega MesiSpa

See on vahva paadimaja, kus saab ööbida kaks kuni neli inimest, paadi peal on olemas väike saun ning kööginurk koos tarvikutega. Kalda peal on lõkkeplats koos grillitarvikute ja lõkkepuudega ning eemal privaatselt ka välitualett.

Saunapaat nimega MesiSpa sobib neile külastajaile, kes tahavad uusi põnevaid elamusi ja peatuda privaatses kohas. Ideaalne mesinädalateks või romantiliseks nädalalõpuks.

Hind 110 eurot öö.

P.S. Paat on suurem kui piltidelt tundub.

Romantiline paadimaja nimega Mesipesa

Mesipesa on meie äsjavalminud paadimaja Peipsi kaldal. Tegemist on kahekohalise majakesega, kus lisaks ka kööginurk ning istumiskohad. Paadi kõrval väljas on katusealusega istumiskoht ning lõkkenurk.

Hind kahele 65 eurot öö.

Paadimaja nimega Mesisviit

Kõige järvepoolsema asukoha ja sealt avaneva idüllilise vaatega on paadimaja nimega Mesisviit. Selles paadimajas on võimalik ööbida kuni 3 inimesel. Olemas lai kahekohaline voodi ning üks väiksem voodi (sobilik pigem lapsele). Paadis kööginurk koos tarvikutega ning väljas istumiskohad ning lõkkease koos grillimisvõimalusega.

Hind 70€ öö.

NB! Kõikides paadimajades voodipesud hinna sees. Paatides olemas elekter ning minikülmkapid.

Paadimaja nimega MesiKämp

MesiKämp paadimaja valmis 2022. suvel. Siin saab ööbida 2-4 inimest ja sobib hästi perele. Üks voodi on 120 cm lai.

Paadimajas on olemas kööginurk koos minikülmiku ning tarvikutega ning väljas istumiskohad ning lõkkease koos grillimisvõimalusega.
Hind kahele 60 eurot öö / Hind neljale 100 eurot öö.

Paadimaja nimega MesiLux

MesiLux paadimaja on meie kõige uuem pereliige. Siin saab ööbida 2-4 inimest ja sobib hästi perele. Paadimajas on pardal ka mõnus saun, kööginurk koos minikülmiku ning köögitarvikutega ning väljas istumiskohad ning lõkkease koos grillimisvõimalusega. MesiLux asub vee peal ning uinutab heale unele.

Hind 150 eurot öö.