fbpx
10.september 2018:
 
Mesi Tare juurde jõudes võid olla suhteliselt kindel, et töötav samovar ootab trepil ja perenaine hõikab särasilmselt tervitusi.
Mesid on töökad nagu mesilased: igal hooajal on midagi uut, mida külalistele pakkuda. Nende Mesi Spa on kuulus üle maa ning karakatisafarid meelitavad kohale isegi uusmeremaalased. Pole asja, millest hakkaja pererahvas kinni ei hakka, olgu selleks idee subbotnikust või külaraamatukogust. Ja muidugi kui tahad Sibulatee ühele kultuurile omast majutuskogemust, siis seda saadki vaid Mesi tarest, kohast mis olnud kohaliku kaluripere eluase.
 
Liis Lainemäe
Sibulatee võrgustiku eestvedaja

18.september 2018:

Tere Herling ja Marko,
Suur tänu teile imelise, elamusterohke päeva eest 🙂
Veetes pool päeva teie pool, oli igal hetkel tunda, et olete suutnud luua üheshingava, hästitoimiva ja suurepärase meeskonna. Soojad tervitused kõigile! Meie eriline lemmik oli lõbus saunatiim 🙂
Usun, et olete jäämurdjateks selles äris, kuna te teete kõike südame ja hingega, naeratus suul :)Teil on loomupäraselt olemas see, mida ei saa õppida ühelgi koolitusel. Te lihtsalt olete teie ise, näete ja tunnetate maailma laiemalt, tajudes oma väikese lapikese erilisust ja väärtust jagades seda ka teistega. Arvan, et teie inspiratsioon, ideed ja tarkus, kuidas luua seda miskit, mis puudutab ja jääb meelde on suureks eeskujuks noortele inimestele. Nad saavad näha, kuidas on võimalik elades äärealal elada oma noore inimese elu, kasvatada lapsi, samas rõõmsalt ja säravalt tegutseda, külastajatele Peipsiäärsest elust killukesi pakkudes, vana ja ehtsat elavana hoides.
Soovime teile õnne, edu ja loodame teiega kunagi veel trehvata.
PS. Teie kohvik oli kõige ilusam,
 
Folkduo Esta & Ülle
 

10.veebruar 2019:

Tere!

Suured tänud toreda ürituse korraldamise eest! Nii palju erinevaid saunasi, kõikjal külalislahke pererahvas, maitsvad toidud, rõõmsameelsed kaasvõistlejad, lisaks veel hea ilm.Leidsime enda jaoks mitmeid kohti, kuhu ise tagasi tulla ja mida ka oma tuttavatele soovitada.

Jõudu järgmisteks aastateks!

 

Kogu võistkonna nimel kena päeva soovides,
 
Liina

 
25.august 2019

Teie juures on alati tore teha Peipsi Toit võrgustiku koosolemisi või tulla koos külalistega ekskursioonile.

Uksel ootab  lahke perenaine Herling, tervitustekstiga tahvel ja samovar tossab mõnusalt- teretulnud tunne poeb kohe südamesse.
Suvel on tore istuda terrassil ja sügisel ootab sees soe praksuv tulekolle. Ja ikka samovaritee.
Toidud on maitsvad, Mesi Tare tegemised huvipakkuvad nii lähemalt kui ka kaugemalt tulijatele ning iga kord ka midagi uut üllatamas. Kas siis suveniirtoodete nurk, aeda tekkinud terrass, hubane puhvetinurk või hoopis oma rannaala planeering. Alati ootan huviga, mida uut on juurde tekkinud ning imetlen pererahva aktiivset toimetamist ja kiiksuga ideede realiseerimist.
Minu lemmik on kindlasti aga talvine pakett, mida tahaks veel ja veel külalistele pakkuda. Karakatitsaga jääle minek, kalapüük ja mõnus soe supp ning tee järvejääl.
Ideederohked, toimekad ja toredad inimesed, kes on alati valmis kaasa lööma aktiivselt piirkonna üritustel või ise neid eest vedama.
Aitäh teile, et olete olemas ja tegutsete selles imelises kiiksude maailmas.
Edu ja jaksu ja rõõmsaid külalisi.

Triinu
Peipsi Toit võrgustiku eestvedaja


10.september 2019

Varnjas on ilus loodus. Mesi Tare söögid on maitsvad ja omanikud sõbralikud. Järvele ilus vaade. Mugavad voodid, värske õhk. Hubane.

Luunja kooli õpilased


18.oktoober 2019:

Sinu külastus andis kogu reisile hea tõuke ning kogu Tartu oli sihtkohana huvitav.

Hando Murumägi

SA Pärnumaa Arenduskeskuse turismimajanduse koordinaator


8.november 2019:

Veel kord tänan Teid väga, väga sooja vastuvõtu eest!

Külastus Teie juures oli põnev, tundus, nagu aeg justkui jäi vahepeal seisma. Minu arust teete Te väga õiget “asja”, olete selle juures südamega ja Teil on selleks palju energiat ning entusiasmi.

Viimase osas soovin, et see ei raugeks ja et lennukaid ideid ning tegemisi ikka jätkuks.

 

Kersti Liiva

Ida-Viru Ettevõtluskeskus SA


          22.oktoober 2020

               Oli väga inspireeriv näha, kuidas kõik on võimalik. See oli väga ehe ja väga päris.

               Tartu Kutsehariduskeskuse turismieriala õpilased


06.jaanuar 2021

Armas Mesi Tare Pererahvas!

Oleme südamest tänulikud sooja ja hooliva vastuvõtu eest! 2020 aasta oli igati sündmusterohke. Tuleb tunnistada, et meie seltskonna huvi pealinna mürast ja kärast eemale saada oli suur. Ning tõden, et raske oli tagasi minna. Spontaanselt põnevad seiklused, kus kohtud tõeliste traditsioonide, vanausuliste kultuuri ja Peipsi loodusega muutis meie kogemuse igati meeldejäävaks. Siinkohal tänan pererahvast, kes meid jõhvikasoodesse viis. Peipsi kultuuri ja maitsvate toidukordadega kostitas. Ning olenemata ilmataadi vimkadest, jätkus meil tegevusi ka sombusel talvepäeval. Täname Teid selle eest! Ja tänud, et hoolite ja hoiate meie traditsioone jõus ning jagate neid ka teistega. Jõudu ja jaksu kõikide plaanide elluviimisel ning hoiame teid meeles 🙂

FixFas OÜ Meeskond


13.veebruar 2022

Tere Mesi tare pere!

Aitäh teile ilusa ja uudse nädalavahetuse eest.

Meil oli teie abiga võimalik sillerdaval Peipsil paadiga sõita ümber Emajõe suudme oma jalgrattamatkal 2020.a. Nüüd oli võimalus nähe ja kogeda talvist Peipsit.

Teie pere sära oleme oma rühmas ikka ja jälle meenutanud.

Jätkugu teile head tervist, seda teis olevat sära ja rõõmu enda pere ja külaliste jaoks!

Ado ja Inna Viik


7.märts 2022

Kogu meie meeskonnalt suured tänud ja edu edaspidises.

Meile meeldis Teie juures ja Teie pere on ÄGE😊

Olge edasi Teie ise ja kõik läheb hästi.

Margus Paju /Amserv Auto