fbpx

Mesi tare ülimini-loomaaed!

Mesi taresse on sisse kolinud mõned püsisuvitajad, kes mahuvad Peipsi suve ja päikest nautima täitsa vabalt koos meie kahejalgsete külastajatega.

Kõigepealt saabusid mesilased. Meilt on kolme aasta jooksul nii palju küsitud, et tere Mesi tare, kus teie mesilased on? Meie sõnademäng puhkemaja nime osas on andnud sellise põneva tulemuse, et nüüdseks peremees tõigi mesilased meile. Suurem osa neist elab rahulikult pererahva kodus, aga üks vahva tilluke taru sai ka Mesi tare hoovile. Ikka on põnev vaikselt lähemale hiilida, kuulatada usinat askeldamist ja siis lasta neil rahulikult omi asju ajada. Mesitaru lennurada on suunatud külastajatest eemale, niiet ohtu meie külastajatele ei ole. Ainult natuke põnevust.

Seejärel kolisid suvitama kaks armast 1 kuu vanust jänkupõnni. Küsisime Facebookis meie fännide käest, mis võiks nende nimed olla. Saime suure hulga väga ägedaid pakkumisi, kuid üks pärl säras erksamalt kui teised. Et oleme siiski vanausuliste külas, siis tänasest kannavad jänksid austavaid nimesid Serafima ja Bogdan! Nii nagu Vahur Afanasjevi piirkonnale pühendatud raamatu tegelased.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga