fbpx

Poissmeesteõhtu Sibulateel. Aga miks ka mitte?

Suvi on täies hoos ja nii on ka pulmi iga nurga peal. Sellest tulenevalt on tüdrukuteõhtud ja poissmeesteõhtud järjest populaarsust kogumas ning ideid, mida teha, et see üritus vahva oleks, napib alati. Tahaks ju midagi uut ja põnevat ja teistmoodi.

Siin on 8 tegevust, et teha üks meeldejääv poissmeesteõhtu Sibulateel:

1. Peipsi kruiis

Diora kaaterlaev on luksulik veesõiduk erinevateks väljasõitudeks. Olenevalt külastajate soovidest saame teha piduliku olemisega kruiisisõidu või hoopis pakkuda adrenaliinirohkeid tegevusi Peipsil.

Küsi lisa: info@mesitare.ee

2018 Diora 095
Foto: mesitare.ee

2. Saunaõhtu Mesi tares

Kui peigmees on tõeline saunahunt, siis sobib teda tuua Mesi tare kodumajja. Meil on 6 erinevat sauna, mistõttu saame pakkuda päris privaatset saunaõhtut saunatraditsioonidega. Meie juures saab nautida suitsusauna, kilesauna, soome sauna, telksauna, saunapaati ning kümblustünni.

Küsi lisa: info@mesitare.ee

Mesi tare lilesaun-2016 Varnja SaunafEST
Foto: mesitare.ee

 

3. Fotojaht

Üks lõbus huumorit pakkuv ühistegevus on fotojaht. Pakume võimalust Varnjas poissmeesteõhtu fotojahi eripaketiks.

Küsi lisa: info@mesitare.ee

fotojaht
Foto: mesitare.ee

4. Sepatöö Peipsimaa külastuskeskuses

Kolkjas Peipsimaa külastuskeskuses saab end proovile panna mitmetel mehistel aladel – õppida köit keerutama, ehteid kuldama (pruudile kullast süda?…) või kalavõrku kuduma. Veelgi põnevamad on sepatöö ja metallnikerduste õpitoad. Miks mitte sõpradega proovida teha midagi sellist, mida varem teinud pole?

Info ja kontakt: Peipsimaa külastuskeskus

sepikoja õpituba
Foto www.peipsimaa.ee lehelt

5. Savi õpituba Alatskivi lossis

Alatskivi lossis asub keraamikakoda Tanel Telli juhendamisel. Poissmeesteõhtu raames saab minna voolima enda isiklikku õllekruusi või lasta hoopis fantaasial lennata, et pruudile pulmapäeval meeldejääv kingitus teha.

NB! Keraamika puhul kulub ahjust valmis toote kättesaamiseks kuni kaks nädalat. Valminud esemed saab keraamik saata pakiga nt pulmapäevaks.

Saviõpituba Alatskivi lossis
Foto celadon.ee lehelt

6. Õlleakadeemia

Alatskivi mõisamaitsed Alatskivi lossi külje all tutvustab pererahva enda tehtud veine ja õllesid. Peremehe Õlleakadeemias saab degusteerida erinevaid koduõllesid, kuulda nende tegemise kohta ning muudki kasulikku teadmist õllekultuuri kohta.

õlu
Foto internetist

7. Kadrina mõisa veeatraktsioonid

Kadrina mõis pakub rohkelt erinevaid adrenaliini tekitavaid tegevusi Peipsi järvel, mis on sobilikud poissmeesteõhtuks. Võimalused kaatrimatkadest veesuuskadeni. Vaata lisa Kadrina mõisa kodulehelt.

kadrina mõis
Foto: Kadrina mõisa kodulehelt www.pootsman.ee 

8. Puukujurdamine

Sibulateelt võib leida vahvaid vigursaagijaid, kes lisaks mänguasjadele, nõiamajadele ja okstest mööblile pakuvad ka võimalust ise kätt külge panna ja proovida teha üks puukuju.

Kontaktid puukujurid.ee lehel.

Varbola_Puu_
Foto www.puukujurid.ee lehelt

 

TALVEERI:

Kui aga pulmad toimuvad vanade eestlaste kombel talvisel ajal (sest kes see siis kiiret suvist töötegemise aega pulmadele raiskab?), soovitame poissmeesteõhtuks adrenaliinirohket Mesi tare järvesafarit karakatitsaga. Laseme peigmehe rooli, driftime Peipsi järvejääl, püüame ise kala ja keedame sellest uhhaa otse järvel. Ja nagu kohalikud räägivad, siis uhhaa ilma viinata on lihtsalt kalasupp.

Mesi tare karakatitsaga elamusi täis safari
Mesi tare karakatitsa järvesafariks valmis. Foto: www.mesitare.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga