Mesi tare blogi

2018 Peipsi hooaeg avatud

Saime ka viimaks kauaoodatud rõõmusõnumi, et alates tänasest, 18.01.2018, on Peipsi järvejääl jalgsi liikumine lubatud. Alates laupäevast, 20.01.2018, on lubatud liikumine karakattidega.

Seega ootame broneeringuid kalameeste transpordile ning järvesafaritele telefonil +3725181125 või ekirjaga info@mesitare.ee.

Samuti rendime tõukekelke ning korraldame matkasid.

Avasime karakati-hooaja!

Väljas on krõbedad miinuskraadid, mis loodetavasti kestavad veel pikka aega ja kaanetab Peipsi järve kinni. Niikaua, kuni kehtib PPA Peipsi järvele minekukeeld, pakume karakatisafareid alternatiivsetel marsruutidel – Emajõe Suursoos või poldri peal.

Helista +3725181125 või kirjuta info@mesitare.ee ning küsi võimalusi.

Elamused Peipsi ääres ootavad!

IMG_20180114_103642_002

Peipsi kandi laste esimesed sõnad on emme, issi, aitäh, mämm-mämm ja karakat. Loomulikult on karakat ka esimene mänguasi.

2018 karakatiootus 017

Sibulatee saunafEST 2018

Sibulatee saunafEST tuleb taas!

Eelmise aasta talvel toimus meil meeleolukas saunaorienteerumine, mida juba on tänavu mitmed Mesi tare sõbrad uurinud, kas tuleb taas.

Tuleb!

10.veebruaril 2018 me teeme seda taas. Piletid peagi Piletilevis müügil, hetkel toimuvad läbirääkimised saunadega. Jagame peagi lisainfot talipuhvetite, saunade ja muu põneva kohta, mis sel päeval Sibulateel toimumas.

Kõik, kes elavad Sibulatee piirkonnas ja sooviksid oma saunaga osaleda, on teretulnud meiega ühendust võtma hiljemalt 25.jaanuariks.

2017 Sibulatee SaunafEST 009

Ürituse info Facebookis:

https://www.facebook.com/events/143567539641208/

 

Pakkumine kalasõpradele

Jõulud on aeg, mida tahaks nautida liigsete sekeldusteta. Kui jõulupraadidest ja hapukapsast on selleaastane isu täis saanud, siis Mesi tarelt saab osta mahlaselt maitsevat kuivatatud kala (voblat). Puhastasime ja pakendasime vaakumpakki, lust lausa süüa. Pane jõululauale või haara kaasa sauna. Samuti hea külakostiks viia.

Saadame postiga, kuhu vaja!

Info@mesitare.ee või tel +372 518 1125

2017 detsember 059

Aeg on mõelda jõulukinkide peale!

Kuidas teha ideaalset kingitust, mis saajat rõõmustaks? See on küsimus, mis iga kord vasardab peas, kui lähenemas on jõulud, sünnipäev või mõni muu tähtpäev. Tahaks kinkida midagi, mis on just SEE ÕIGE kingisaajale. Midagi, mis teda kõnetaks ja tema huvide, tegemiste või koduga täiuslikult sobiks. Vahel õnnestub leida selline kingitus, pahatihti jääb kingi peale mõtlemine aga viimasele minutile ja siis enam ei jõua.

Elamused meeldivad aga pea kõigile!

Mesi tare kodumajal on pakkuda palju erinevaid ehedaid elamusi. Vormistame nad kinkekaardiks ja vups, mahuvadki kingikotti või kuuse alla.

Ära jäta kingitustele mõtlemist viimasele jõulueelsele päevale, et siis kaubanduskeskustes rahvamassis hulluda. Kingi parem perele näiteks puhkus Peipsi ääres.

Meilt saab osta kinkekaarte järgmistele pakettidele:

  • Romantikapakett Peipsi järvel paadisaunas;
  • Ehe öömaja vanausuliste traditsioonilises majas;
  • Peipsi kruiis;
  • Paadimatk Piirissaarele / Emajõe Suursoosse jõhvikale;
  • Järvesafari karakatitsal

ja palju palju muud.

Helista või kirjuta ning uuri lisaks: +372 5181125 | info@mesitare.ee