Mesi tare blogi

Aeg on mõelda jõulukinkide peale!

Kuidas teha ideaalset kingitust, mis saajat rõõmustaks? See on küsimus, mis iga kord vasardab peas, kui lähenemas on jõulud, sünnipäev või mõni muu tähtpäev. Tahaks kinkida midagi, mis on just SEE ÕIGE kingisaajale. Midagi, mis teda kõnetaks ja tema huvide, tegemiste või koduga täiuslikult sobiks. Vahel õnnestub leida selline kingitus, pahatihti jääb kingi peale mõtlemine aga viimasele minutile ja siis enam ei jõua.

Elamused meeldivad aga pea kõigile!

Mesi tare kodumajal on pakkuda palju erinevaid ehedaid elamusi. Vormistame nad kinkekaardiks ja vups, mahuvadki kingikotti või kuuse alla.

Ära jäta kingitustele mõtlemist viimasele jõulueelsele päevale, et siis kaubanduskeskustes rahvamassis hulluda. Kingi parem perele näiteks puhkus Peipsi ääres.

Meilt saab osta kinkekaarte järgmistele pakettidele:

  • Romantikapakett Peipsi järvel paadisaunas;
  • Ehe öömaja vanausuliste traditsioonilises majas;
  • Peipsi kruiis;
  • Paadimatk Piirissaarele / Emajõe Suursoosse jõhvikale;
  • Järvesafari karakatitsal

ja palju palju muud.

Helista või kirjuta ning uuri lisaks: +372 5181125 | info@mesitare.ee

Messipakkumine!

Mesi tare kodumaja osaleb laupäeval, 07.oktoobril 2017 Tartus Kvartali keskuses toimuval Sooodus Mooodus elamustemessil. Sellega seoses kehtib tänasest kuni laupäeva õhtuni messihindadega pakkumine majutuse ja Varnja SaunafESTi piletite broneerimiseks.

Info ja broneerimine: info@mesitare.ee

messipakkumine

Sibulatee puhvetite päev toimus taas

Sel aastal vihm meile ei halastanud. Pool päeva saime erinevaid sahmakaid krae vahele, kuid õnneks see meid suurt ei heidutanud. Mesi tare puhvet oli valmistunud vesiseks ilmaks, nii oligi meil letikohal suur telk ja kattevarjud külastajate laudade kohal.

Hinnanguliselt külastas meid 16.septembril ligi 400 inimest, mis on 3 korda vähem kui aasta varem. See aga andis võimaluse iga külastajaga personaalselt suhelda, tutvustada ivantšaid ning samovaritee kultuuri, rääkida sibulapirukatest ning pidada maha ka Eesti sibulasöömise meistrivõistlused. Iga osaleja sai 200-grammise krehvtise Peipsi sibula ning kell 12.30 anti võistluse stardipauk. Võistlema asusid neli osalejat ning teekond võiduni oli karm. Viie minuti jooksul lõpuni sibulat ei söönud keegi, enim ampse teinud Tiit kuulutati võitjaks! Palju õnne Tiidule, kes sai peaauhinna ööbimise Mesi tare saunapaadis!

Pilte meeleolukast Sibulatee puhvetite päevast Mesi tare puhvetis. Fotograafid Mesi tare kodumaja, Hela Photography, Raul, Laura, Riina.

Varnja saunafEST vol.5

21. oktoobril kell 15-21 saab taas nautida mõnusalt sügisest ja karget saunaõhtut Mesi tare kodumajas!

Seekord löövad kampa peale Mesi tare enda saunade ikka hea naaber Pjotr ning kohale tuleb Aivar oma eriti ägeda haagisvagunisse ehitatud saunaga. Nimekiri täieneb jooksvalt ning nagu ikka, pakume midagi uut ja põnevat igal saunafESTil.

NB! Kui sul on mõni vahva saun, mida saab kaasa võtta, siis võta meiega ühendust info@mesitare.ee ja too oma saun saunasõpradele tutvumiseks!

Kohtume Varnja saunafESTil!

VarnjaSaunafESTvol5

Suur sibulasöömise meistrivõistlus Mesi tare kodumajas

16.septembril toimub teist korda vahva Sibulatee puhvetite päev ning sel korralgi leiab headparemat sööki-jooki Mesi tare kodumaja hoovil Mesi tare puhvetis.

Kell 12 viime läbi suure võistluse, selgitamaks välja Eesti meistrit sibulasöömises! Seda ei saa maha magada! Eelregistreerimine info@mesitare.ee

I koha auhind – ööbimine kahele Mesi tare saunapaadis nimega MesiSpa

II koha auhind – tasuta pääsmed neljale Varnja saunafESTil, mis toimub 21.oktoobril 2017

III koha auhind – soolane suutäis Mesi tarelt