Blogi

Tulekul taas saunasõprade lemmik Varnja SaunafEST

Juba kuu aja pärast toimub Mesi tare hoovil ja Varnja külatänaval järjekordne Varnja SaunafEST! Veel on võimalus erinevatel mobiilsetel saunadel üritusega liituda.

Hetkel saunafESTi saunaloetelus:

1-6 Mesi tare saunad: soome saun, kilesaun, kümblustünn, telksaun, suitsusaun ja saunapaat!

7 Kümblustünni rent. Vaata ka nende lehte Facebookis.

8 Voronja galeriisaun

9 Pjotri saun tema headuses ja vene hingega köetud kuumuses

 

Nimekiri täieneb jooksvalt!

Personaalne teenindus. Just sulle sobivad lahendused.

Mesi tare kodumaja on väike puhkemaja Peipsi ääres. Nagu me ise naerame, on vanausuliste majad kummist, nii ka meie puhkemaja. Kuigi meil on 10 voodikohta, mahutame tihtilugu majutuma rohkem rahvast.

Meie jaoks ei ole probleem olla paindlikud ja koos meie külastajatega välja mõelda sobivaid lahendusi ning omalt poolt vastu tulla.

Nii muutub näiteks meie armas saunapaat soovi korral romantiliseks mesinädalate veetmise kohaks ja meie tare mahutab palju häid inimesi.

Küsi pakkumist info@mesitare.ee

Mesi tare koostöö piirkonna ettevõtetega

Mesi tare kodumajal on hea meel teada anda, et sellel suvel teeme koostööd Varnja Sadama ja AmbulARTooriumiga.

Koostöös Varnja Sadamaga pakume jahtlaevaga sõite Peipsi järvel. Võimalik rentida jahti kas päevatrippideks või paaritunnisteks sõitudeks. Küsi pakkumist info@mesitare.ee või telefonil +372 518 1125.

Koostöös AmbulARTooriumiga pakume suurtele gruppidele (15-20 inimest) öömaja AmbulARTooriumi ruumides. Küsi pakkumist info@mesitare.ee või telefonil +372 518 1125.

Sääsepüüdmise Eesti meister selgunud!

17.juunil pidasime Mesi tare kodumajas Varnjas maha võimsad lahingud sääskedega, et välja selgitada Eesti meister ning parim kaheliikmeline meeskond.

Osalejaid kogunes 23 ja teist samapalju erinevate meediaväljaannete esindajaid. Ja nagu kiuste, oli tegemist imeilusa palava ja ilmselt selle suve ainsa tõelise suveilmaga. Mesi tare hoovil oli palju rahvast, aga ei ühtegi sääske.

Bioloog Kristjan Piirimäe tutvustas Eesti esimest sääsekaarti ning vastas sääski puudutavatele küsimustele. Publiku seast leitud vabatahtliku abil võimeldi end soojaks ja samal ajal korraldusmeeskond märkis Peipsi järve kanalite ääres maha uued võistlusplatsid. Veidi vilus puude varjus sääsed peidus olidki.

Ja siis läks võistlus lahti. Igast eelvoorust sai edasi 3 paremat sääsepüüdjat, toimus ka ekstreemvoor ujumisriietes ning siis superfinaal.

Superfinaalis selgus Eesti meister sääsepüüdmises 2017: Maero Pukk, kes 15 minuti jooksul tabas 18 sääske.

Viimasena toimus meeskondlik võistlus, kus asusid võistlustulle kahe-liikmelised meeskonnad. Parimaks meeskonnaks krooniti Kevin Saare ja Kristo Karl Aedma, kes tõid kohtunike ette lausa 104 sääske! Nende võidu tagas hästi valitud võistlusplats ja hea silm ja tabav käsi.

Võistlust toetas OFF ning auhinnafondis oli kingitusi Kapteni Keldrilt Luunjas, Alatskivi mõisamaitsetelt ning peaauhind meeskondliku vooru võitjatele oli Mesi tare kodumaja poolt ööbimine saunapaadis.

Üritus sai ka rohkelt kajastust meedias:

Tartu Postimehes: Peipsi järve ääres leiab aset verepulm

Õhtulehes: Eesti parim sääsepüüdja selgunud! Võidu tõi taktika “näe välja nagu sääsk!”

Tartu Postimehes: Peipsi ääres astusid võistlustulle pariad sääsepüüdjad

Delfis: Varnjas toimusid Eesti meistrivõistlused sääsepüüdmises

estonianwithabackpack blogis: Nii hull!

ETV+s: Бой кровопийцам! На берегу Чудского озера состоялся чемпионат Эстонии по ловле комаров