Mesi tare blogi

Jõulupildistamise ERIPAKKUMINE

Head sõbrad!
Meil on vahva jõuluootuse eripakkumine! Meie ehe tare ootab 24. ja 25.novembril just Sind meie juurde jõulupildistamisele!
 60-minutiline fotosessioon
 fotograaf imeline Eelika Liping
 2-3 erinevat fotonurka jõuluses toas
 1 jõulunurk õues
 rustikaalne/maalähedane kodune ja hubane stiil
 Mesi tare perenaise tervitus samovaritee ja maiusega

Tule ise või võta kaasa oma sõber, armsam või terve pere.

Lisainfo ja registreerimine info@mesitare.ee

NB! Pildistamine toimub ainult kahel päeval – 24 ja 25.novembril! Saadaval loetud arv vabasid aegasid.

jõulupakkumine

Peipsiveere teekultuuri õpituba

Meie juures Mesi tare kodumajas, Varnjas saab mõnusalt aega veeta mitut moodi:

  • Võib tulla ööbima, et puhata rahus, vaikuses ja ilma televisiooni või internetita.
  • Võib tulla saunaõhtule sõpradega, et proovida meie eriilmelisi saunasid ja külma ilmaga saunalavalt ennetavalt tervist koguda.
  • Võib tulla sünnipäevasid või meeskonnaüritusi pidama, et väljuda kontori argirutiinist ja leida end põnevast uuest keskkonnast.
  • Võib tulla ka elamusi saama. Talvisel ajal on selleks kahtlemata karakatitsaga järvesafarid koos kalapüügi ja uhhaa keetmisega otse järvejääl.
  • Sügis-talvisel ajal võib meie juurde tulla Peipsiveere teekultuuri õpituppa. Tutvustame praksuva kaminatule taustal vanausuliste eluolu, keedame samovariteed ja räägime ivantšaist. Mis võluvägi sealt tuleb ning kuidas see maitseb? Saad teada, kui meile külla tuled!

Kirjuta oma soovist meile info@mesitare.ee

Väike, aga üliromantiline pulm?

Sügis on hea aeg maha istuda plaanide tegemiseks, asjadega tutvumiseks ning tuleviku tarbeks märkmete tegemiseks. Et paljud 2019 ja 2020 pruudid juba vaatavad ringi, kus oma tähtsat päeva veeta, siis tutvustame ühe alternatiivse võimalusena suurtele ja uhketele lossidele-mõisadele-puhkekeskustele meie väikest ja hubast Mesi taret.

Kui otsid kohta, kus vaid omaette või kõige lähemate pereliikmete või sõpradega üks armas ja privaatne pulmapidu pidada, siis oleme just sulle.

Meie juurde mahub mõnusalt 10-15-liikmeline pulmaseltskond. Kirjuta meile info@mesitare.ee oma mõtetest või soovidest. Koos leiame sobivad lahendused.

 

Väga erilise abielu sõlmimise tseremoonia saab aga meie abil viia läbi Peipsi järve või Emajõe peal. Sellest kirjutasime siinses postituses.

Pilte meeleolukast Sibulatee puhvetite päevast

15.septembril toimus kolmandat korda Sibulatee puhvetite päev. Mesi tare hoovil lõime lahti romantikapuhveti. Et suvel pererahvas ise pulmi pidas, olime jätkuvalt romantilisel lainel ja nii tunduski õige romantikapuhvetit pidada. Saime kõiki oma pumakaunistusi taaskord imetleda ja külalistele anda tunde, nagu nad oleks kellegi pulma tulnud – istuda pikas lauas, keerutada jalga elava muusika saatel jafotograafid klõpssid pilte ümberringi.

Fotod: Ahto Sooaru

Sibulatee puhvetite päev on kohe käes!

Loetud tundide pärast kl 10-17.00 toimub Sibulatee puhvetite päev. Mesi tare hoovil avame romantikapuhveti ja menüüst leiab Peipsivene talupojasuppi, timmitud tinti, sibulakakkusid, instagrammitavat jäätist, samovariga ivantšaid, mulksukohvi ja palju muud maitsvat. Mis see kõik on, tuleb ise kaema tulla!

Muusikat ja tantsu saab, sest al kl 11 võtab hoo üles Folkduo Ülle Kool & Esta Ruusmann. Lastele oleme loonud vahva mängunurga, et vanemad saaksid mõnusat päeva nautida. Vihma pärast ei pea muretsema.

Pane ka tähele, et Varnja sügislaada tõttu ligipääs Mesi tareni väikese ringsõiduga Veštnitsa tänavalt, viidad üleval! Varnja kiriku juurest ca 1,2 km meieni!
Kohtumiseni Mesi tares!

Peipsi Toidu tänav 2018

25-26.augustil toimus piki terve Peipsi järveäärt 175 kilomeetri pikkune toidulaud Peipsimaa toorainest, maitsetest ja kohtades. 25.august oli meeletult vihmane päev, mida külalised tähelegi ei pannud.

Mesi tare hoovi otsisid üles sajad ja sajad, kokku tuhatkond inimest, et saada osa vanausuliste köögi lihtsatest roogadest, aga toidu päris maitsetest meie pakutud ehedas keskkonnas.

Pühapäeval ei sadanud aga tilkagi vihma ja külalised saabusid juba pool tundi enne avamisaega ja olid kuni sulgemiseni välja. Nii väga kõnetab Peipsi köök inimesi.

Aitäh teile, kallid Mesi tare sõbrad ja külalised. Meil oli äärmiselt naeratusterohke nädalavahetus ohtra söögitegemise ja vahetu suhtlemisega.

Esines ansambel Saku Mandoliinid!

2018-08-25 19.22.54
Mesi tare rõõmus pererahvas
2018-08-26 14.40.56
Tuldi maa ja mere tagant, autode ja limusiinidega.

Kutse vabatahtlikele

Hüüame välja, et taas on tulemas Sibulatee puhvetite päev (15.septembril 2018) ja taas kutsume me omale appi toredaid inimesi, kes aitaksid särasilmselt teed välja valada, pirukaid ja suppi müüa või hoopis nõudepesuga aidata. Eelmisel aastal oli meil abis nii võrratu tiim, et tegi südame soojaks ja päeva ilusaks vihmast hoolimata.
Vastutasuks pakume süüa-juua nii, et kõht on punnis, kaasa kõike, mida letilt soovid ning väikse rahalise palga ka. Rääkimata meie meeldivast seltskonnast ning toredast päevast Peipsi ääres. Saab vahva kogemuse. Kui ilm on kehv (nagu eelmisel aastal), on oodatavaid külalisi 400-500 ringis. Kui ilm on võrratult soe ja päikseline (nagu esimesel aastal), on oodata 1200+ külalist.
Kui on huvilisi, siis andke mulle märku ükskõik mis kanalit pidi: FBs, ekirjaga (info@mesitare.ee), telefonitsi.
Üks võimalus on puhvetite päevaks sooja teha ka 25-26.augustil juba ja taaskord meie juures. Siis on suur Peipsi toidu tänav Vasknarvast Saaboldani ja hüüdlause järgi 100 pop-up restorani piki Peipsit. Ka äge ju? Meie juures siis ka samamoodi. Ka nendel päevadel oleme tänulikud iga abikäe eest!
Kohtume Peipsi ääres! Tule kae seestpoolt, kuidas ühte puhvetite päeva korraldada ja läbi viia!